Журнал "Дніпро" № 4 2018 рік

Журнал "Дніпро" № 4 2018 рік
ISBN: 9-770130-321009-04
Рік видання: 2018
Автор:
Видавництво: Редакція журналу «Дніпро»
Мова: українська
Палітурка: м’яка
Формат:
Кількість сторінок: 130+4

А весна й далі ступає своїми зеленими лапками, бризкає прозорими слізьми, посміхається квітам… І знову все оживає і радіє сонцю…

Пригодницький роман «Веселкові душі» побудовано на реальних історіях із життя реальних людей, які зосередились в образі головної героїні Насті Онищенко. Про нелегке життя малих босяків, яким теж необхідна любов, турбота й трішечки тепла, розкаже Ілона Котовщик.

Слідом крокує продовження роману «Халабуда», де зосталось дитинство і дівоча цнотливість. І коли юність витанцьовувала легкими рухами дискотек, Вовча зграя потроху розросталася і міцнішала. Та час круто повернув усе догори дриґом, нікого не помилував і залишив на згадку тільки пригорщу вигорілого пороху з колишнього життя…

І ось нарешті «Код кАРі.ни» розгадано. Водограй, де живе Каріна, — місто-фантазія, місто-втеча — втеча героїні-письменниці від самої себе. Усі персонажі роману створені бурхливою уявою авторки, але живуть своїм життям. І це буде вічно, «поки існуватиме хоч одна копія книги».

Самодіяльний композитор і актор у минулому В’ячеслав Чорний проведе «інтерв’ю із собою».

Далі у фантастичному оповіданні «Книга роду» Марія Перепічка розкаже про родове прокляття сім’ї Стадників і допомогу померлих душ це прокляття зняти.

Якщо хочете полоскотати собі нерви, читайте про Древнього, який раз на вісім років приходить, аби напитися крові своєї жертви.

А на поетичній сцені сьогодні Анастасія Тимчишин, Марія Микицей та Марина Слободянюк.

Будьте разом з нами!

200.00
грн.
Спеціальна
ціна для передплатників:
0.00
грн.
Кількість
примірників: